Zážitkové kurzy


Pro upevnění vztahů v kolektivu, společné prožití netradičních zážitků a budování důvěry mezi žáky, organizujeme adaptační kurzy a školní výlety. 

Co na našich kurzech najdete?


Teambuilding!

Dáváme si záležet na tom, aby byly aktivity během kurzu různorodé a cílily na principy týmového fungování - kooperaci, zvládání konfliktů, funkční komunikaci, respektování ostatních apod.

Netradiční zážitky! 

Kurzy jsou postaveny na zážitkové pedagogice a nabízejí tak žákům nevšední situace, které prožívají ať jako jednotlivec nebo skupina.


Přírodu!
Kurzy probíhají v rekreačních areálech, které jsou obklopeny přírodou. Žáci tak stráví tři dny v prostředí bez internetu a města.

V čem jsme jedineční?

  • KVALITA - naše kurzy vedou odborní lektoři, kteří prošli akreditovanými školeními. 
  • OSOBNÍ PŘÍSTUP - nepoužíváme jmenovky, účastníky si pamatujeme jménem. Záleží nám na každém z nich a na tom, aby se na kurzu cítili v pohodě a bezpečí.
  • FLEXIBILITA - každý kurz je připravován zvlášť přesně na míru třídě a jejím potřebám. Nemáme šablony, program přizpůsobujeme i v průběhu kurzu tak, aby vyhovoval účastníkům a mohl jim přinést co nejvíce. 
  • NADŠENÍ - svoji práci děláme proto, že nás baví a dáváme do ní maximum.


A co na to účastníci?


Účastník adaptačního kurzu, ZŠ Štípa

"Ty vzpomínky se nedají zapomenout. Teda jen v případě, že člověk má jenom krátkodobou paměť. Chci vám říct, že to bylo to nejlepší v mém životě. A tak říkám děkuju." 

Účastnice školního výletu, ZŠ Liptál

"Naučila jsem se, že stydět se a "být vzadu", i když se chci bavit a užívat si, nemá smysl. O lidech, o kterých jsem si myslela, že jsou hrozní, jsem zjistila, že jsou vlastně fajn. "

Účastnice adaptačního kurzu, ZŠ Štípa

"Jsem ráda, že jsme se s třídou víc kamarádili a že jsme si to všichni užili. Hodně si z toho kurzu odnáším a myslím si, že by jsme si měli vážit toho co máme. Děkuji vám za to, co jste pro nás udělali. "

Rádi byste kurz pro vaši třídu?


Napište nám a my se vám co nejdřív ozveme zpět.

Všeobecné podmínky účasti

Podpořte naši organizaci!

Budeme rádi za jakoukoliv formu podpory - více informací naleznete zde.